Postoplan.com.ua - огляди інструментів маркетингу у соціальних мережах

Mohamed S

Мати декілька акаунтів для керування різними платформами - нелегка задача, але за допомогою POSTOPLAN я змінив свій погляд на все.

З POSTOPLAN усе це управління здійснюється у одному місці. Я можу керувати до 7 соціальних мереж одночасно “під однією парасолькою” і з дуже простим у вивченні інтерфейсом.

Це дозволило зекономити велику кількість часу, що є дуже корисним та важливим ключем до успішного проведення маркетингових кампаній у соціальних мережах.

VIP план з необмеженими можливостями здається дуже корисним для зайнятих менеджерів, яким потрібно багато усього робити. Я все ще на безкоштовній версії, але серйозно думаю про те, щоб перейти на VIP-план, тим паче, що є можливість спробувати його безкоштовно упродовж 3 днів. Читати відгук повністю

Mohamed S

Власник

Bagas KidGL

Цей веб-додаток чудовий та дуже допомагає мені. Я можу легко планувати свій час публікації. Навіть якщо я не знаю, що публікувати, він дає мені пропозиції кожен день, що дуже корисно. Я навіть можу відправляти масові повідомлення у FB, Twitter, Instagram, Telegram, Whatsapp, Linkedin та акаунт Google Business одночасно. Інтерфейс користувача також доволі простий та легкий у використанні.

Цей додаток також має деякі інші чудові функції, такі як “проекти”. Я можу використовувати цю функцію для створення проекту, щоб розділити використання моїх соцыальних мереж чи акаунту месенджера для частини мого бізнесу. У ньому навіть є статистика, яка показує, скільки постів було зроблено за різні періоди часу. Читати відгук повністю

Bagas KidGL

Тестувальник Контролю Якості

Elisabet G

Мені подобається платформа, вона дуже зручна у користуванні.

Одне з її найбільших переваг полягає у тому, що з її допомогою я можу контролювати планування усіх постів, які мені потрібно зробити за певний період часу, так що це значно полегшує мою роботу. На відміну від інших інструментів, вона дозволяє мені мати необмежену кількість каналів у Telegram, а також акаунтів у WhatsApp, Instagram, Facebook та інших соціальних мережах у одному місці. Це також дає мені можливість додавати хештеги, які я часто використовую, що є однією з кращих функцій додатку.

Elisabet G

Фрилансер

Ferran Soldevilla

Ферран Сольдевийа

Adviser Consulting y Gestion Empresarial, S.L.

Виконавчий директор

“Коли я відкрив для себе POSTOPLAN, я був приємно здивований. Нарешті я зміг з'єднати усі свої соціальні сторінки так, як мені давно хотілося. Я пробував інші системи, але вони були більш складні у управлінні та плануванні. На щастя, налаштування моїх облікових записів у соціальних мережах в POSTOPLAN доволі просте.” Читати відгук повністю

POSTOPLAN відзначений нагородами і йому довіряють 25000+ спеціалістів і компаній з 147 країн
trusted
trusted
trusted
trusted
trusted
trusted