Коли найкращий час для публікації в Facebook? Повний посібник на 2021 рік

Коли найкращий час для публікації в Facebook? Повний посібник на 2021 рік

Кожен SMM-спеціаліст знає, щоб привернути до посту якомога більше уваги, важливий не тільки сам контент, але і час його публікації. За останні кілька років соціальні мережі обіцяли відмовитися від обліку часу розміщення поста (при формуванні Стрічки новин будуть враховуватися тільки інтереси читача і якість контенту). Але оскільки цього ще не сталося, час публікації як і раніше відіграє важливу роль. Давайте поговоримо про кращий час для публікації в Facebook.

Зміст:

Коли публікувати пости в Facebook в 2021 році

Facebook працює за певним алгоритмом. Алгоритм показує пости в Стрічці новин в тому порядку, в якому вони можуть бути найбільш цікавими для конкретного користувача. Для цього система використовує спеціальні фактори ранжування.

Фактори ранжування - це дані про минулу поведінку певного користувача і поведінку всіх користувачів платформи. Наприклад, діляться люди цим постом зі своїми друзями? Як часто користувач лайкає пости свого начальника? А мамині пости? Як часто він дивиться прямі трансляції? Яка його улюблена група? Скільки постів технічно доступно для нього зараз? Наскільки вони свіжі?

Перш ніж вирішити, чи показувати Вам відео з маленькою пумою або гострим моментом футбольного матчу, алгоритм обробляє безліч чинників. Достовірно відомо про три категорії факторів ранжування в Facebook:

Інтереси користувача.

Тип матеріалів, що використовуються в пості (відео, посилання, зображення тощо).

Популярність посту.

Ви можете залучити інтерес своєї цільової аудиторії шляхом регулярного постингу в Facebook. Це допоможе Вам розвинути свій аккаунт і домогтися його популярності. А Ваші клієнти отримають можливість дізнаватися про Ваші новини швидше і завжди бути з Вами на зв'язку.

Згідно зі звітом Sprout Social, найкращим днем для публікації в багатьох галузях є середа. До середини тижня активність користувачів зростає, а ближче до вихідних - знижується. Тому неділя - не найбільш продуктивний день. Проте, досить складно привертати увагу не тільки в неділю, але і в суботу.

В цілому, активність користувачів Facebook також досить стабільна з вівторка по четвер, приблизно з 8:00 до 15:00, а тому цей період можна назвати сприятливим. Найнижча залученість спостерігається щодня до 7:00 і після 17:00, і в цей час краще відмовитися від публікації нового матеріалу.

Коли публікувати пости в Facebook в 2021 році

Якщо Ви хочете розмістити пост про продукт або послугу чи просто поділитися історією про свою відпустку, але не знаєте, коли це краще зробити з урахуванням категорії Ваших користувачів, не впадайте у відчай. Публікуйте пости у вказаний вище «універсальне» час, і Ваш пост в Facebook обов'язково побачать та прочитають.

Люди використовують Facebook по-різному

Якщо Ви знайшли свою нішу і хочете, щоб Ваші пости стали більш помітними, важливо враховувати, що різні люди використовують Facebook в різний час. Було проведено порівняльний аналіз, в ході якого склали зведену інфографіку про те, коли краще публікувати пости в залежності від категорії інформації.

Люди використовують Facebook по-різному

Ця інформація має дуже важливе значення. Вона показує, що для охоплення своєї цільової аудиторії необхідно знайти найбільш відповідний час. Наприклад, для моделі B2B найкращий час для публікації в Facebook - це 9:00 ранку або період з 15:00 по 16:00.

Кращий час для публікації на основі Facebook Insights

Ви також можете провести власний аналіз і визначити найкращий час для створення постів персонально для Вашої сторінки. Для цього скористайтеся Facebook Insights. Перейдіть за відповідним посиланням на панелі зліва.

Кращий час для публікації на основі Facebook Insights

Як дізнатися, коли підписники онлайн

Дуже корисно знати, коли Ваші підписники Facebook перебувають онлайн. Натисніть на кнопку «Пост» у меню зліва і отримаєте детальну інформацію про те, коли Ваші підписники бувають в мережі. Звертайте особливу увагу на показники максимальної активності Вашої аудиторії.

Як дізнатися, коли підписники онлайн

Як дізнатися час публікації успішних постів

У Facebook Insights можна дізнатися про Ваші найуспішніші публікації (на одній сторінці з даними про Вашу аудиторії). Зверніть особливу увагу на пости, які викликали найбільшу зацікавленість. Так Ви зможете визначити найбільш оптимальний час для створення успішних публікацій.

Як дізнатися час публікації успішних постів

Найкращий час з урахуванням Вашої ніші

Далі Ви дізнаєтеся, коли краще всього публікувати пости в Facebook, виходячи із специфіки Вашої ніші.

Кращий час для публікації в Facebook про споживчі товари

В Інтернеті споживчі бренди користуються великим попитом у розпал буднів. Саме в цей час більшість офісних працівників «залипають» в Стрічку новостей. Приблизно з середи по п'ятницю з 10:00 до 17:00. Значно нижчі показники залученості спостерігаються щодня до 8:00 і посля 17:00.

Кращий час для публікації в Facebook про споживчі товари

 • Найкращий час: середа о 13:00 і п'ятниця о 11:00.
 • Найкращі дні: середа і п'ятниця.
 • Найгірший день: неділя.

Найкращий час для публікації в Facebook для ЗМІ

У ЗМІ немає проблем з виходом на активну аудиторію в Facebook. Майже 74% користувачів цієї соціальної мережі відвідують її щодня, не втрачаючи інтересу ні до новин, ні до їх обговоренням. Це означає, що вікно для публікації у ЗМІ набагато ширше і гнучкіше.

Варто відзначити, що навіть у вихідні аудиторія соціальної мережі регулярно стежить за тим, що відбувається в світі. І в стрічках соціальних мереж теж. Проте, найкраще публікувати новини щодня приблизно в період з 8:00 до 10:00 і о 17:00. Найгірший час для створення постів - до 5:00 і після 18:00.

Найкращий час для публікації в Facebook для ЗМІ

 • Найкращий час: вівторок, середа та четвер о 17:00, п'ятниця з 8:00 до 9:00.
 • Найкращий день: середа
 • Найгірший день: неділя

Найкращий час для публікації в Facebook з освітньою метою

У порівнянні з іншими галузями, вранці і ввечері люди набагато частіше переглядають освітній контент. У вихідні також спостерігаються сплески активності. Але найбільше охоплення варто очікувати з понеділка по п'ятницю з 9:00 до 12:00, а також у суботу з 13:00 до 21:00.

Найкращий час для публікації в Facebook з освітньою метою

 • Найкращий час: середа о 9:00 і субота о 17:00
 • Найкращий день: середа
 • Найгірший день: неділя

Найкращий час для публікації в Facebook для некомерційних організацій

Некомерційні організації найбільш активні для публікації постів в Facebook протягом всього робочого тижня, причому періоди пікового навантаження випадають на ранок середи і п'ятниці. Набагато складніше привернути увагу підписників до постів з середи по п'ятницю з 8:00 до 15:00. Ну а найбільш безнадійний період - щодня до 6:00 і після 19.00.

Найкращий час для публікації в Facebook для некомерційних організацій

 • Найкращий час: середа і п'ятниця з 8:00 до 9:00
 • Найкращий день: середа
 • Найгірші дні: субота і неділя

Найкращий час для публікації в Facebook з технічних питань

Результати показують, що середа є найкращим днем для публікації, маючи всі шанси на максимальне охоплення, незалежно від того, на яку аудиторію націлена Ваша компанія: B2C або B2B. Стабільну залученість можна очікувати протягом всього робочого тижня - з понеділка по п'ятницю з 9:00 до 12:00. Активний період для цієї індустрії випадає на ранок, до кінця робочого дня залученість падає, досягнувши мінімуму після 18:00.

Найкращий час для публікації в Facebook з технічних питань

 • Найкращий час: середа о 9:00
 • Найкращий день: середа
 • Найгірший день: неділя

Найкращий час для публікації в Facebook на тему охорони здоров'я

Найбільш вдалим періодом для публікації можна відзначити час з понеділка по п'ятницю, приблизно з 9:00 до 15:00. Не дивно, що в неробочий час активність знижується. А найменша залученість в пости медичної тематики відбувається щодня до 6:00 і після 19.00.

Найкращий час для публікації в Facebook на тему охорони здоров'я

 • Найкращий час: середа з 10:00 до полудня
 • Найкращий день: середа
 • Найгірші дні: субота і неділя

Найкращий час для публікації в Facebook на тему фінансів

Варто відзначити, що пости фінансової тематики, привертають увагу користувачів Facebook протягом усього робочого тижня, як і більшість інших категорій. Піки активності спостерігаються вранці в будні дні - з понеділка по п'ятницю з 9:00 до 12:00. Протягом дня інтерес аудиторії знижується, досягаючи нуля щодня після 18:00.

Найкращий час для публікації в Facebook на тему фінансів

 • Найкращий час: середа, після обіду
 • Найкращий день: середа
 • Найгірші дні: субота і неділя

Використання Postoplan для публікації в Facebook в зручний час (покрокова інструкція)

Навіть якщо нам здається, що ми знаємо, в який час краще публікувати пости на бізнес-сторінках, ми не завжди маємо можливість зробити це вчасно. З Postoplan Ви ніколи не забудете опублікувати пост, тому що його публікація буде запланована заздалегідь на потрібний час.

Щоб без проблем публікувати пости в Facebook і не витрачати час даремно, найкраще використовувати спеціальні платформи. Однією з таких платформ є Postoplan. Користувачі особливо цінують її за такі переваги:

 • можливість вести необмежену кількість акаунтів;
 • 2 потужних вбудованих редактора;
 • можливість постингу в декількох акаунтах одночасно;
 • необмежена кількість користувачів;
 • спілкування з підписниками через Social Inbox;
 • можливість використовувати понад 700 ідей постів з календаря;
 • необмежена кількість проектів;
 • інтеграція з відомими сервісами для комфортної роботи;
 • зручне планування публікацій.

Postoplan дозволяє здійснити трудомісткий процес планування публікацій в різних соціальних мережах. Сервіс також збирає статистику про постах: кількість лайків, коментарів, репостів, а також нових підписників. Для отримання цієї інформації, перейдіть на вкладку «Статистика».

Використання Postoplan для публікації в Facebook в зручний час (покрокова інструкція) - зображення 1

Крім того, за допомогою Postoplan Ви можете відповідати на повідомлення підписників. Це дуже зручно: немає необхідності в перемиканні між акаунтами, просто перейдіть на вкладку «Social Inbox».

Використання Postoplan для публікації в Facebook в зручний час (покрокова інструкція) - зображення 2

Зареєструйтеся у системі Postoplan і отримаєте 2 тижні безкоштовного користування. За цей період Ви встигнете спробувати всі переваги нашого сервісу. Після пробного періоду Вам стане доступний будь-який з наших вигідних тарифів. Postoplan - це Ваша можливість професійного просування акаунтів в соціальних мережах.

Часті запитання про публікацію в Facebook

Коли найкраще публікувати в Facebook?

Провідні міжнародні аналітики впевнені, що ідеальний час для максимального охоплення аудиторії в Facebook - це середа о 15:00. SMM-спеціалісти вважають, що найкращим рішенням буде вибір наступних інтервалів: з 12:00 до 13:00 у вихідні і з 13:00 до 16:00 в четвер і п'ятницю.

Коли найкраще публікувати в Facebook для досягнення максимального охоплення?

Кращий день для публікації в Facebook - середа. Кращий час - з 11:00 до 13:00. Як правило, найбільша залученість досягається в будні дні з 9:00 до 15:00. Це означає, що активність користувачів знаходиться на максимумі в середині тижня з середини ранку до опівдня.

Коли найгірший час для публікації в Facebook?

Найбільш невдалий період для публікації - вихідні дні з 22:00 до 09:00, тому що в цей час люди відпочивають і віддаються своїм захопленням: гуляють, танцюють, веселяться, із задоволенням дивляться улюблені фільми або просто висипаються після важкого робочого тижня. Ніхто не буде читати рекламу. Пам'ятайте про це і публікуйте вдумливо.

Коли найкраще публікувати в неділю?

У неділю спостерігається низька активність користувачів. Перегляд постів відбувається з 11:00 до 12:00 і з 13:00 до 14:00. У цей час Ви можете залучити лише трохи уваги аудиторії, тому все ж буде розумніше перенести вихід посту на понеділок.

Коли найкращий час для публікації в Facebook в 2021 році?

Користуйтеся Facebook Insights. Ця функція дозволить Вам визначити найкращий час для публікації. Можливо, найбільш вдалим днем для Ваших постів буде не середа, а четвер або п'ятниця. Застосовуйте всі запропоновані інструменти цієї соціальної мережі.

Коли найкращий час для публікації в Facebook для отримання найбільшої кількості лайків?

Так, є такий час. Публікуйте пости з 13:00 до 16:00 в середу, четвер і п'ятницю, і Ви побачите, що кількість лайків під Вашими постами буде невпинно зростати. 

Чи є четвер і п'ятниця кращими днями для публікації в Facebook?

Четвер і п'ятниця вважаються одними з найкращих днів для публікації в Facebook. Тому в четвер найкраще зайнятися публікаціями для ЗМІ, ну а п’ятниця- це відмінний день для публікацій інформаційного, некомерційного та розважального контенту.